Tipy na cestě ke krásným vlasům

Myjte si vlasy správně – nemyjte si vlasy každý den. Mytím vlasům příliš často se z nich odstraňují jejich přirozené oleje a tím se vlasy poškozují. Při mytí používejte spíše chladnější,  vlažnou vodu, protože horká voda vlasy poškozuje.

Sušení vlasů – nechte někdy vlasy odpočinout od fénu, žehličky a všeho co jich neošetřuje. Pokud si vlasy foukáte často, ujistěte se, že fén máte alespoň 30 cm od pokožky hlavy. Sušení vám sice bude trvat o něco déle, ale vaše vlasy vám budou určitě vděčné.

Kartáčování a česání – nepoužívejte kartáč nebo hřeben na mokré vlasy. Když jsou vlasy mokré jsou křehčí, takže je větší pravděpodobnost, že se mohou polámat nebo vypadávat.

Se stylingovými přípravky nalehko – klíčem je chránit pokožku hlavy. Stylingové přípravky na vlasy pokožku vysušují, takže se jich snažte aplikovat na vlasy, co nejdál od vlasových kořínků.

Dodržování zdravého životního stylu a životosprávy – aktivním životním stylem, správnou životosprávou a doplněním potřebných vitamínů obsažených v Hairburste jste na správné cestě ke krásným, zdravým a rychle rostoucím vlasem.

Tipy na krásné vlasy

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *