FAQs

Často kladené dotazy

OTÁZKY SPOJENÉ S UŽÍVÁNÍM HAIRBURSTU

Kdy se má Hairburst užívat?

Jedno balení obsahuje 60 kapslí, což je přesně dávka na jeden měsíc. Doporučené dávkování pro dosažení co nejlepších výsledků jsou 2 kapsle denně.
Obecně se doporučuje užívat produkt v dopoledních hodinách po vašem prvním jídle, avšak je možné také zvolit si čas, jaký vám vyhovuje nejlépe. Je ale velmi důležité užít 2 kapsle denně. 🙂

Kdo může Hairburst užívat?

Hairburst je vhodný pro všechny, kteří touží po krásných vlasech. Je vhodný pro všechny typy vlasů, pro muže i ženy. Hairburst se nedoporučuje užívat dětem mladším 12 let a také těhotným a kojícím maminkám. Při vážných onemocněních je třeba konzultovat užívání Hairburstu se svým ošetřujícím lékařem.

Jak dlouho bych měl Hairburst užívat?

Všichni si představuji své vlasy jinak, proto je pouze na Vás, kterou cestu si zvolíte. Nicméně doporučujeme Hairburst užívat nejméně jeden měsíc, protože až tehdy se začnou výsledky skutečně dostavovat. Nezapomeňte, že Hairburst vytváří skvělou půdu nejen pro vaše vlasy, ale i pro vaše celkové zdraví, takže Hairburst může být vaším dlouhodobým spojencem na cestě za krásou a zdravím.

Mohou vitamíny obsažené v Hairburste vyvolat negativní účinky?

Hairburst je přírodní produkt a proto nejsou známy žádné negativní, vedlejší účinky. Pokud však máte pocit, že některá z jeho složek Vám nebude vyhovovat poraďte se se svým lékařem.

Bude mít Hairburst vliv na růst vlasů i na jiných částech těla?

Ne, nemusíte se bát, Hairburst podporuje růst vlasů pouze na pokožce hlavy. Jeho úkolem je podporovat růst silnějších, pevnějších, delších a zdravějších vlasv, které se nelámou.

Jak mohu Hairburst používat?

Hairburst je přírodní vitamínová směs, kapsle standardního formátu, které se užívají ústně, tedy vlasy jsou vyživovány zevnitř.

Co se stane když Hairburst přestanu užívat?

Při přerušení užívání Hairburstu se nedostaví žádné negativní účinky, pouze dále neposkytujete svým vlasům potřebné vitamíny a živiny pro jejich zdraví a krásu.

Jak rychle budou moje vlasy pomocí Hairburstu růst?

V průměru jsou to 2,5 – 4 centimetry za jeden měsíc. U každého je to však individuální. Recenze a nárůsty od našich zákaznic si můžete prohlédnout ZDE nebo na našem Instagram, nebo Facebooku. Budeme velmi rádi, když nám zašlete svou přeměnu po užívání Hairburstu i vy 🙂

Kde mohu Hairburst koupit?

V současné době je Hairburst dostupný pouze na naší internetové stránce www.hairburst.cz

Může se Hairburst užívat v těhotenství a při kojení?

Hairburst kapsle ani srdíčka se nedoporučují užívat těhotným a kojícím maminkám. V naší nabídce však najdete vitamínky se speciálně upraveným složením, které je vhodné pro maminky.

Mohu užívat Hairburst pokud beru léky na předpis, nebo jsem pod odborným lékařských dohledem?

V tomto případě konzultujte užívání Hairburstu se svým lékařem.

Co když mám vlasy uměle prodloužené?

Žádný problém! Dlouhé vlasy je to, po čem jste toužili. Nezapomínejte však na své vlastní vlasy, které nemůžete zanedbávat, zatímco jejich máte uměle prodloužené. Péče o vlasy během jejich prodloužení je důležitá. Hairburst zajistí to, že jakmile si prodloužení odstraníte budou vaše vlasy už vyživené, krásné a chráněné.

PLATBA A DORUČENÍ

Kam posielame zásielky?

Do celé České republiky zasíláme kurýrem za částku 149,- Kč. Balíky expedujeme vždy v pondělí, středu a pátek kurýrní společností PPL. Doba doručení je 1 pracovní den od odeslání.

Na Slovensko odesíláme zboží společností GLS Parcel Services.

Jak mohu zaplatit?

  • Platba na dobírku. Zboží zaplatíte kurýrovi přímo při jeho převzetí.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ & PENĚZ

Mohu Hairburst vrátit?

Garance vrácení peněz se vztahuje na neotevřené a nepoškozené balení, které byly zakoupeny na naší stránce. Např.: pokud si koupíte tříměsíční balení Hairburstu, a po prvním měsíci užívání se rozhodnete nepokračovat, zbylé 2 balení nám můžete poslat zpět a my Vám za ně vrátíme peníze.

Jak funguje vrácení peněz?

Peníze Vám pošleme na vámi zadané číslo účtu do 30 dnů od doručení zásilky na naši adresu. Zásilky odeslané na dobírku nepřebíráme.

Máte dotaz na který jste nedostali odpověď? Kontaktujte nás